כיום, ניתן ביתר קלות לאתר דרכים ליצור תזרים מזומנים מידי לעסק, כזה אשר יגרום לנו לשיפור כללי בהתנהלותנו העסקית והכלכלית. אם על ידי פרסום בגוגל, או באמצעות פתרונות אחרים, תוכלו כבר היום ליצור תזרים מזומנים משמעותי.

יצירתם של תזרימי מזומנים מיידיים לעסק, עשויה להיות כרוכה בתהליכים מורכבים ובפעמים אחרות, בתהליכים פשוטים ומיידיים שרק זקוקים ל"דחיפה קטנה", והם עשויים ליצור תזרים מזומנים משמעותי ומבורך לבית העסק שלנו, שעד עכשיו חווה קשיים כאלו ואחרים.

 

מזומנים לעסק על ידי פרסום וניכיון שיקים

  • פרסום באינטרנט ובגוגל

אחד מהפתרונות עבור יצירת תזרים מזומנים לעסק, טמון באופי פרסום בית העסק שלנו. במידה ואתם מפרסמים בשיטות ישנות ובאמצעות כאלו אשר כבר פחות רלוונטיות (כמו למשל פרסום בעיתונים וברשתות העיתונים המקומיות), דעו כי אתם כנראה מבזבזים את תקציבכם לשווא. מומלץ להתעדכן, "למשוך" קדימה ולפרסם ברשתות החברתיות, באינסטגרם, בגוגל על ידי מסעות פרסום וקמפיינים ממומנים ועוד. כמובן ועבור כל בית עסק, קיים סגנון פרסומי אחר ויש להיוועץ עם מומחי פרסום באינטרנט.

שימו לב, במידה ואתם מקיימים ומנהלים עמותה, תוכלו להשתמש בגוגל עבור קבלת מלגה לעמותות וקבלה של תקציב פרסומי במתנה.

  • ניכיון שיקים לכל עסק ועבור תזרים מזומנים

עסקים רבים בישראל בוחרים לפעול על בסיס של ניכיון שיקים. כלומר, למסור למנכה השיקים את השיק הדחוי, לקבל את ערכו של השיק במזומן וכמובן, לשלם עמלה על ניכוי השיק. באופן כללי, ככל שמועד הפירעון של השיק הדחוי יהיה יותר רחוק ובעל סיכון גבוה יותר שלא יכובד על ידי הבנק, כך הריבית (העמלה) תהיה גבוהה יותר. עסקים רבים זוכים להתקיים בזכות השירות של ניכיון שיקים ואין ספק שמדובר באפשרות מצוינת עבור קיום של תזרים מזומנים.

  • דפי נחיתה עבור בית העסק ומבצעים;

צרו דף נחיתה עבור החברה שלכם ונסו למתגה מחדש על ידי מבצעים וסחורה מעולה. כיום, יחסי ההיצע והביקוש השתנו וקיים היצע אדיר עבור הצרכנים. דפי נחיתה, נועדו לשם מיקוד הלקוח לטובת מידע מאוד ספציפי ונקודתי שמודיע, בדרך כלל, על הזדמנויות עסקיות ועל מחירים חסרי תקדים של מוצרים כאלו ואחרים. השתמשו בטכנולוגיה של ימינו והשתלבו עמה, צרו טראפיק (תנועה של גולשים וצרכנים) אל כיוון בית העסק שלכם והבטיחו מחירים ייחודיים וחסרי תקדים למוצריכם.

בהצלחה!