האתר, מרכז סוגים שונים של הלוואות. החל מהלוואה בנקאית פשוטה, ועד קבלת אשראי לעסקים, והלוואת מדינה. לכן, מומלץ מאוד לכל מי שמתעסק בתחום המשכנתאות וההלוואות, להכיר אתר זה. אתה יועץ משכנתאות מומלץ? תוכל לשדרג את השירות שלך, אם תכיר אתר זה. יועצים עסקיים? הכירו אתר זה. מומלץ לכם, לכלול את השירות באתר, כחלק משירות הליווי שאתם נותנים ללקוחות שלכם.

 

נמאס לכם להתקשר לכל הבנקים לצורך הלוואה לעסק?

בשביל לקחת הלוואה בנקאית, צריך לדבר עם הבנקים השונים, ולקבל הצעות מחיר. האם לפנות לכל הבנקים? האם רק לחלק? ומה עם הזמן הרב של ההמתנה למענה טלפוני, או ההמתנה בתור לבנקאי? אתר "מאסטר הלוואות לעסקים", חוסך לכם את הזמן הזה. אתם רק משאירים פרטים. וכל הבנקים חוזרים אליכם. האתר, עובד עם הבנקים המובילים ביותר, בעולם ההלוואות לבעלי עסקים.

כבר לא צריך לבזבז זמן על הלוואות קטנות לעסק! בדרך כלל, כל הבנקים, יסכימו לתת הלוואות קטנות לעסק, בסך אלפי שקלים. אולם- האם משתלם לבזבז זמן על בחירת הבנק לצורך ההלוואה? לעיתים, בזבוז הזמן על הלוואה קטנה, מקטינה מערך ההלוואה. הזמן המתבזבז, הינו יקר. לכן, משתלם הרבה יותר למלא פרטים באתר "מאסטר הלוואות לעסקים", בשביל הלוואות קטנות.

 

האתר- יסנן עבורך הצעות

חוששים להשאיר פנייה, ותהיה מוצף בהצעות לא רלוונטיות? האתר, עושה עבורכם סינון. סכום ההלוואה המבוקש, יועבר לבנקים המתאימים בלבד. כאשר יחזרו אליכם מהבנקים, יציעו לכם מראש, הצעות הרלוונטיות אך ורק לסכום שביקשתם.

 

האם אתר מתאים למעוניינים לפתוח עסק?

בהחלט! כאשר התכנית העסקית בנויה טוב, וכן ערוצי השיווק והפרסום, לקיחת ההלוואה משתלמת. הלווה, יצליח לכסות את ההלוואה, ולהכניס רווחים מהעסק. לכן, גם המעוניינים לפתוח עסק, וזקוקים להלוואה ראשונית, יכולים למלא פרטים באתר שלנו.

 

לוקחים הלוואה? קחו במקביל ייעוץ עסקי!

ככלל, מומלץ לכל בעל עסק שלוקח הלוואה, לקחת שירות ייעוץ וליווי עסקי. בדרך כלל, הבנקים נותנים הלוואות. אולם, פעמים רבות, הבנקים יאשרו הלוואה, לאחר שהלווה מגיש תכנית עסקית. גם לאחר לקיחת ההלוואה, חשוב שבעל העסק יתנהל בחכמה. שההתנהלות הכספית שלו עם הכסף שלווה, תהיה לפי התוכנית העסקית. לכן, ליווי עסקי, יכול להפוך את ההלוואה שלקח בעל העסק, להשקעה המחזירה את עצמה.