כבעלי עסקים, עליכם להתרכז כמה שאפשר בהצלחת העסק. על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, במיוחד כאשר הפעילות העסקית גדלה, אפשר לשקול לקחת שירות ניהול כספים במיקור חוץ. מדובר על שירות שיעזור לעסק שלכם לצמוח מהר יותר וגם להתנהל בצורה יעילה והרבה יותר טובה.

 

שירות ניהול כספים – מהם היתרונות?

שליטה בעלויות – באמצעות השירות, תוכלו לבנות תזרים מזומנים יציב וגם תוכלו להימנע מכל מיני בעיות מיסוי או תקלות פיננסיות שונות. יהיה לכם גם מעקב מסודר אחרי ההוצאות והעלויות השוטפות שלכם. כל הנתונים יוצגו בדו"ח מסודר. אתם גם תקבלו הסבר על הנתונים המצוינים והמפורטים בדו"ח.

יצירת הכנסות – במקום שתתרכזו בטיפול הנוגע לתהליכים חשבונאיים הקשורים להתנהלות הכלכלית של העסק שלכם, אתם תוכלו להתרכז ביצירה של הכנסות. כך עם הזמן, העסק שלכם יהפוך ריווחי.

גידול העסק – גם אם יש לכם מחלקה פיננסית או מחלקת הנהלת חשבונות בעסק, יכול להיות שאין לצוות זמן או מומחיות הקשורה לניהול כלכלי יעיל. על כן, ניהול כספים במיקור חוץ, רק יכול לתרום לכם ולעזור בטיפוח של יוזמות אסטרטגיות, הזדמנויות פיננסיות שונות, העלאת הצמיחה בארגון ועוד.

 

ניהול כספים – מהו תהליך העבודה?

במסגרת שירות ניהול כספים לעסקים, תוכלו לקבל את הדברים הבאים:

-הכנה של תכנית עסקית. תכנית כזאת תצריך למידה של העסק או החברה והכרה במוצרים או השירותים המוצעים. מעבר לכך, יהיה גם ללמוד את השוק, הענף והמתחרים. כל הנתונים יביאו להבנה עמוקה של חזון החברה וצרכיה.

-סיוע ברכישות והשקעות שונות.

-בדיקת תמחור של מוצרים ושירותים והמלצות לשיפור.

-בניית תזרים מזומנים. תזרים זה יכלול כמובן ניתוח לגבי חשבונות הבנק של העסק או החברה וכמו כן תבוצע גם בדיקה של עמלות וחיובים.

-הצעה של כלי חיזוי מתאימים על מנת שתוכלו לעמוד בהצלחה בכל מיני יעדים כלכליים.

-ביצוע משא ומתן בתנאי הלוואות, בדיקת אחוזי ריביות, בחינת הסכמי הלוואות וכו'.

-במידת הצורך, ליווי והתנהלות מול גורמים חיצוניים כמו בנקים, גופים המספקים מימון וגיוס אשראי לעסקים, הלוואות לעסקים וכו'.

-סקירה של המידע הפיננסי של החברה או העסק והצגתו בישיבות מנהלים וישיבות דירקטוריונים.

 

איך לבחור שירות ניהול כספים?

ישנם 3 קריטריונים שצריכים להתקיים כאשר בוחרים שירות מסוג זה והם: מספר שנות הניסיון שיש לחברה, המלצות של לקוחות החברה וצוות מקצועי שימנה בתוכו רואה חשבון ומומחים בתחום הפיננסים, הייעוץ הארגוני, ניהול ושיווק, מכירות ופיתוח עסקי. לאחר שמצאתם חברות שעומדות בשלושת הקריטריונים האלו, תוכלו לבצע סקר שוק לגבי המחירים המבוקשים על השירות. קחו בחשבון שמדובר על שירות שעלותו יכולה להסתכם באלפי שקלים. מה שכן, בזכות שירות כזה, אתם תוכלו למנף את העסק או החברה שלכם. כך שמדובר על שירות הכרחי שרק יסייע לכם להצליח בגדול. שיהיה בהצלחה!