מתבלבלים מרוב מושגים מעולם ההלוואות? מתלבטים איזה סוג הלוואה עליכם לקחת? במאמר הזה, נעשה לכם סדר במושגים הקשורים לעולם ההלוואות. באופן כללי, יש מספר סוגים של הלוואות, הנעות לפי דרגות שונות. יש הלוואות מידיות, הניתנות בדרך כלל בקלות על ידי הבנקים. לעומתם, יש הלוואות שניתנות רק לחברות ענק, כמו אשראי לעסקים, והלוואת מדינה. ניתן לקרוא מאמרים מעמיקים יותר בנושא, באתר.

 

איך לוקחים הלוואה לרכישת שטח לעסק?

אחת מסוגי ההלוואות שלפעמים ייקחו בעלי עסקים, היא הלוואה לצורך רכישת קרקע לעסק. הלוואה זו, איננה ניתנת בקלות. ישנה פרוצדורה לצורך הלוואה זו. הבנקים ידרשו מסמכים שונים, וערבים. בין המסמכים שיידרשו, יהיה הערכה של שמאי מקרקעין יעיל, על שווי שטח הנכס. חשוב לקחת שמאי מקרקעין מקצועי. סכום ההלוואה שייתן הבנק, יהיה לרוב לפי הסכום שרשם שמאי המקרקעין.

 

מהם קרנות מימון לעסקים?

לא רק הבנקים, נותנים הלוואות לעסקים. ישנם קרנות שונות, שמטרתן לעודד בעלי עסקים. לכן, נותנות הקרנות הלוואות לבעלי עסקים בתנאים מסוימים. 2 הקרנות הטובות ביותר, הן קרן שמש, וקרן נתן. ישנם קרן ממשלתית, הנותנות הלוואות לעסקים.

הלוואות חוץ בנקאיות של חברות האשראי: גם חברות האשראי, מעניקות הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, במסלולי ריביות שונים.

 

מהי הלוואה בערבות המדינה?

הידעתם שישנם בעלי עסקים הזכאים לקבל הלוואה בערבות המדינה? העסקים הזכאים לקבל הלוואה בערבות המדינה, הינם עסקים קטנים. הלוואות מדינה, ניתנות כאשר בעל העסק, נותן חלק מסוים של השתתפות עצמית. ההלוואות, הן לצורך מאוד מוגדר.

 

מחשבון הלוואות לעסקים

כמה הלוואה ייתן הבנק? על מנת שתוכלו להעריך יש לנו מחשבון, אשר עובד לפי 3 אפשרויות:

  1. החזר חודשי- מחשבון זה, מתאים למי שרוצים לקחת הלוואה, המתבססת על החזר חודשי. רושמים את סכום ההלוואה, את מספר חודשי ההחזר, ואת ריבית ההלוואה. בדרך כלל, ההלוואות ניתנות לתקופת החזר של עד 60 חודשים.
  2. מחשבון סכום ההלוואה- מחשבון זה, ייחשב את סכום ההלוואה שייתן הבנק, לפי פרמטרים שונים. החישוב של הסכום ייעשה לפי מספר חודשי ההלוואה, סכום ההחזר החודשי, והריבית. לפי תנאים אלו, ייקבע סכום ההלוואה.
  3. מחשבון תקופת ההחזר- מחשבון זה, מחשב את מספר החודשים בהם תחזירו את ההלוואה, לפי הנתונים שתרשמו. עליכם לרשום את סכום ההלוואה, את סכום ההחזר החודשי בו תוכלו לעמוד, ואת הריבית הרצויה. המחשבון, ייחשב את מספר חודשי ההחזר.

לפרמטרים השונים במחשבון יש מכוונים. מומלץ להיעזר בהם. מומלץ מאוד להיעזר במחשבון, לצורך חישוב סכום ההלוואה. על הסכום שהתקבל לאחר השימוש במחשבונים, תגישו באתר בקשת הלוואה.

 

לאיזו הלוואה אתם זקוקים?

באתר תוכלו לקבל הצעות גם מקרנות לעסקים, גם מקרן ממשלתית, וגם הצעות על הלוואות בערבות המדינה.