אם אתם מנהלים עסק משלכם, אתם בוודאי תרצו לגלות ולדעת יותר על תוכנות וכלים שהינם בעלי ערך מוסף גדול עבורכם. תוכנות וכלים כאלה יכולים לעזור לכם לנהל פרויקטים בהצלחה, לערוך סרטונים ואפילו להקים אתר אינטרנט או דף נחיתה לעסק שלכם. מעוניינים לגלות פרטים נוספים? המשיכו בקריאת המאמר.

 

ניהול פרויקטים

תוכנה בשם PYAMO היא תוכנה חינמית לחלוטין והיא תעזור לכם לנהל פרויקטים, לנהל זמן, לנהל עובדים ובכלל לבצע עוד פעולות הקשורות לניהול הפרויקטים עצמם. כאשר אתם מנהלים פרויקטים, יש אפשרות להגדיר נקודות ציון חשובות, להכניס קבצים רלוונטיים לפרויקט או הפרויקטים בהם אתם מטפלים, להכניס משימות וכו'. באמצעות התוכנה, תוכלו אפילו לעקוב אחרי חלוקת הזמן שלכם. התוכנה הזאת יכולה להיות מושלמת עבור פרילנסרים וכמו כן עבור מנהלי עסקים ועבור מי שמנהל צוותים של עובדים.

 

עריכת תמונות

נניח שאתם רוצים לערוך תמונה ולהעלות אותה לדף העסקי שלכם ברשתות החברתיות או אפילו לאתר האינטרנט שלכם, אז תוכלו להשתמש בשירות הנקרא Picmonkey. כל שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לאתר ולערוך את התמונה או התמונות שלכם. תוכלו לעצב את התמונות, להזין את הגודל הרצוי שלהן, לחתוך אותן, להוסיף טקסט ואפילו להוסיף אפקטים ומסגרות.

 

אתר בחינם

באמצעות פלטפורמה הנקרא Wix, תוכלו לבנות אתר בעצמכם ובקלות. אתם לא צריכים שום ידע טכני. אתם אפילו תוכלו לבחור ממגוון תבניות מעוצבות וכמו כן לקבל אחסון בחינם. אתרי Wix נראים מצוין ויש רכיב של התאמת דפי האתר למנועי החיפוש. כך שתוכלו להקליד את מילות המפתח הרלוונטיות שלכם וכמו כן את התיאורים של הדפים ואז עם הזמן, תוכלו להופיע במנוע החיפוש וכך להגיע לעוד לקוחות פוטנציאליים. מלבד פלטורמת Wix, קיימת גם פלטפורמה בשם WordPress. מדובר על פלטפורמה מצוינת, באמצעותה ניתן לבנות אתר ממש בעצמכם.

 

בלוג

כבעלי עסקים, מומלץ ורצוי שתתחילו לכתוב בלוג. מדובר על כלי חינמי שיכול לעזור לכם רבות גם בשיווק וגם במיתוג העסק. באמצעות הבלוג, תוכלו לשתף אחרים בידע ובטיפים מקצועיים. באמצעות הזנת תכנים לבלוג, תוכלו גם להעלות את מעמדכם ואפילו לזכות בלקוחות חדשים.

 

סקייפ

מדובר על תוכנה באמצעותה תוכלו לדבר עם כל אחד, לא משנה איפה הוא נמצא. ניתן לשתף מסכים בסקייפ וכמו כן לערוך שיחות וידאו. בנוסף, יש גם אפשרות להתכתבות באמצעות הצ'אט שיש בתוכנה.

 

גוגל דרייב / דרופבוקס

מדובר על שרותי אחסון הנמצאים בענן. תוכלו לשמור את הקבצים שלכם ואפילו לשתף אחרים בקבצים הללו. את הקבצים, תוכלו לפתוח בכל מקום ובכל זמן. השירותים הללו חינמים לנפח מסוים של אחסון. אם אתם צריכים נפח גדול יותר מזה שמוצע, אז תוכלו להגדיל אותו תמורת תשלום של עשרות שקלים מדי חודש.