בנק מזרחי טפחות הינו אחד הבנקים הגדולים והוותיקים שקיימים כיום במדינת ישראל. בנק זה מוכר וידוע בפני הציבור כבנק נוח ויצירתי בכל הנוגע למתן הלוואות לעסקים וללקוחות פרטיים. אחת מבין הסיסמאות הידועות אשר מובילה את הבנק היא בתחום ההלוואות: "הלוואה לכל מטרה".

בבנק מזרחי טפחות קיים אגף מיוחד המכונה מרכז העזרה לעסקים ומטרתו היא אכן לספק סיוע לעסקים המצויים במשבר או קשיים פיננסיים כאלה ואחרים. מעבר לכך, הבנק מספק מענה גם לבעלי עסק חדשים או לבעלי עסק במצב סביר ותקין אשר זקוקים לקידום קל ודחיפה אל עבר תפקוד פיננסי גבוה ואיכותי.

 

מסלולי הלוואות לעסקים בבנק מזרחי טפחות:

  • המסלול להלוואה עסקית ברגע: מסלול זה מאפשר ללקוחות הבנק לבקש ולקבל הלוואה מכובדת בסך עשרות אלפי שקלים תוך פרק זמן קצר מאוד. הבקשה לאשראי או לתזרים מזומנים אל החשבון יכולה להיעשות בכמה דרכים: באמצעות גלישה באתר האינטרנט של מזרחי טפחות, נציג טלפוני, נציג פרונטלי או באפליקציה של הבנק. קבלת הלוואה זו לא כרוכה בתהליך מסורבל ועוקפת את הבירוקרטיה הקבועה. בנק מזרחי טפחות מבין כי ישנן תקופות בעסק ובחיים אשר מעמידות את האדם בפני הצורך בהלוואה ולכן מנסה להקל על לקוחותיו בכל דרך אפשרית.
  • הלוואה לרכישת רכב עסקי: הלוואה מסוג זה מתאימה לבעלי עסק קיים או למעוניינים להקים עסק ונמצאים בשלבים ראשוניים. בנק מזרחי טפחות מציע ללקוחותיו (ולמצטרפים חדשים) הלוואה לקניית רכב שישמש את העסק בתנאים אטרקטיביים למדי. גובה ההלוואה תלוי בשווי הרכב והריבית שהבנק דורש נוחה והוגנת לחלוטין. בנוסף, תקופת ההלוואה ארוכה אך הגיונית ומאפשרת ללווה להחזיר את הסכום עד 60 חודש. הבנק מעמיד בפני לקוחותיו את כלל ההסברים והפירוט בנושא, כמו כן ניתן להשתמש במחשבון ההחזר החודשי בנוגע להלוואה לרכב ולהיות מעודכנים לגבי המצב הכלכלי המשתנה מדי חודש.
  • הלוואות לעסקים בפריפריה: אחת מתכניות ההלוואה הייחודיות שמעמיד בנק מזרחי טפחות ללקוחותיו זוהי ההלוואה לעסקים קטנים בצפון ובדרום הארץ. המטרה הראשית של תכנית זו היא לאפשר לעסקים בפריפריה להתרומם ולהתפתח בצורה יעילה תוך כדי תמיכה בהם. בנק מזרחי טפחות מעמיד ללקוחותיו תכנית הלוואה בתנאים מיוחדים וגמישים בכדי להביא לצמצום הפערים בין המרכז לקצוות הארץ, במיוחד בתקופה טעונה בה אנו חיים. הלוואה עסקית זו מיועדת לעסקים תעשייתיים בעלי פוטנציאל עסקי לאזור בו הם ממוקמים. הבנק יעמיד סכום הלוואה עד שני מיליון שקלים עם תנאי החזר נוחים והריביות יותאמו לכל עסק בצורה אישית.
  • הלוואה לעסקים בערבות המדינה: בנק מזרחי טפחות זכה במרכז של המדינה ומציע כיום באופן ייחודי קרן שתעמיד בפני הלווה הלוואה בערבות המדינה ותאפשר הרחבה משמעותית של העסק ואף הקמה של עסק חדש.