בנק יהב פועל במדינתנו משנת 1954 ומציע לקהל הלקוחות שלו מגוון רחב של שירותים כגון : הלוואות, השקעות, בנקאות ישירה ועוד. בין לקוחותיו הרבים של בנק יהב ישנו גם קהל עסקי אשר מפקיד ומשקיע ונעזר בשירותים של הבנק.

תחום ההלוואות בבנק מתמקד גם כן בהלוואות ללקוחות עסקיים ועצמאיים כאשר המוטו של הבנק בנושא הינו "הלוואה לכל מטרה". בשל כך, בנק יהב משתדל להתאים את עצמו לקהל הלקוחות העסקיים ולבנות בעבורם מסלולי הלוואות אטרקטיביים למדי.

 

מסלולי הלוואות לעסקים בבנק יהב:

  • הלוואות לעסקים קטנים בבנק יהב – מסלול הלוואות זה מתמקד בעסקים קטנים השייכים בדרך כלל לאדם או מספר שותפים. הלקוח אשר נכלל תחת ההגדרה "עסק קטן" חייב להציג את הכנסותיו ולפי זה תותאם בעבורו הלוואה מתאימה. לרוב, הלוואות אלו יגיעו עד לסך של מאה אלף שקלים ויינתנו לכל מטרה שיציג בעל העסק.
  • הלוואה למימון רכב עסקי בבנק יהב – מסלול זה מותאם לקבוצה העסקית גם כן ומציע בעבור בעלי העסק אפשרות ייחודית של החלפת הרכב העסקי או רכישת רכב חדש / נוסף. במקרה בו הלקוח זקוק לרכב מסרחי או פרטי שישמש את בית העסק ניתן להגיש בקשה לבנק יהב ולקבל הלוואה בשווי הרכב הרצוי. כלומר, עד 100 אחוז מעלות הרכב. בנוסף, בנק יהב משתף פעולה עם חברות שונות במשק אשר מאפשרות ללקוח לרכוב רכבים מיד ראשונה בהלוואה עסקית איכותית ובתנאים מועדפים.
  • הלוואה לפתיחת עסק בבנק יהב – מסלול זה נחשב לאחד המסלולים האטרקטיביים בבנק, הוא מציע תנאים נוחים ולעיתים נעשה בתהליך מהיר ופשוט. בנק יהב מעמיד בפני לקוחותיו שירות ייעוץ עסקי אשר נועד לענות ללקוחותיו על כל השאלות והעניין העסקי סביב נושא ההלוואות. לעיתים, ניתן לקבל "הלוואה בדקה", זהו מסלול המספק הלוואה מכובדת בשווי עשרות אלפי שקלים, ללא ערבים וללא טפסים ובירוקרטיה מסובכת. הלוואות מהירות מסוג זה ניתנות בדרך כלל בסניף אך לעיתים ניתן גם לקבל הלוואה עסקית במענה הקולי או באתר האינטרנט של בנק יהב.

 

מסלולי האשראי בבנק יהב משתנים מלקוח עסקי אחד לשני והדגש הוא על מתן אשראי מותאם אישית. בנוסף, העמלות של הקצאת האשראי אינן גבוהות ולעיתים אף ישנו פטור מלא.

בנק יהב נחשב לבנק קטן יחסית אך הוא מתפתח ומתקדם ומשתף פעולה עם בנק מזרחי-טפחות ומעניק שירות איכותי ללקוחותיו. עצמאיים רבים בוחרים לקחת הלוואות לעסקים מבנק יהב וזאת בזכות התנאים המיוחדים שהבנק מעמיד בפניהם.

הבנק מאמין במגזר העסקי ורואה לנכון לעזור ולפתח אותו, מציע הטבות ויתרונות רבים לאלו שבוחרים לנהל חשבון עסקי בבנק יהב. הבנק מלווה את הלקוח העסקי כבר מהצעד הראשון, בשלבי הקמת העסק וגם בהמשך תפעולו וקידומו. השירות בבנק הינו אישי ולרוב מותאם ללקוח באופן ייחודי.