בנק דיסקונט הינו אחד הבנקים המוכרים במדינת ישראל ושירותיו מוצעים מזה עשרות שנים. בנק דיסקונט פונה אל הקהל הפרטי ואל העסקי גם כן ומציע בעבורם מגוון רחב של שירותים מתקדמים. ההיבט העסקי בבנק בא לידי ביטוי במגוון דרכים כאשר החשיבה על טובת הלקוח והפרילנסר היא אחת מהן. לקוחות עסקיים יכולים לקבל שירות עסקי נרחב כאשר בין היתר מוצעים בפניו מספר מסלולי הלוואה לעסקים בתנאים אטרקטיביים ועוד מספר פתרונות פיננסיים מתקדמים.

בנק דיסקונט מודע ומבין כי עשוי להיווצר מצב בו בעל העסק זקוק לתמיכה או עזרה והכוונה כלכלית. בשל כך, הבנק מציע מסלולי הלוואות לעסקים אשר מתמקדות בכמה היבטים. ראשית, ישנן הלוואות לעסקים מתחילים וחדשים אך מנגד ישנן גם הלוואות לעסקים קיימים שזקוקים למינוף כלכלי. צוות המומחים בתחום ההלוואות בבנק דיסקונט שואפים לקדם עסקים ולהביא לצמיחתם ובשל כך מספקים מספר מסלולי הלוואות.

 

מסלולי הלוואות לעסקים בבנק דיסקונט:

  • הלוואה מיידית לבעלי עסקים – מסלול הלוואות זה נחשב לאחד הנפוצים והמבוקשים במגזר העסקי משום שהוא נוח ועשוי לשמש את מרבית הלקוחות שנזקקים להלוואה. לקוחות ומנויים עסקיים בבנק דיסקונט רשאים לבקש מסלול הלוואה זה ובמקרה שחשבונם אכן עונה על הקריטריונים של הבנק הם ייהנו מהלוואה בסכום עד מאה אלף ש"ח שתועבר לחשבונם באופן מיידי.
  • מסלול הלוואות לעסקים קטנים – מסלול זה מותאם באופן מדוייק לעסקים קטנים בעלי הכנסות ספציפיות אשר נקבעו על ידי צוות היועצים והמומחים של הבנק. כחלק מהשירות שמוענק במסלול זה ניתן לבקש עזרה כלכלית לרכישת רכב פרטי לעסק, רכישת רכב מסחרי לעסק או מימון רכישת משאית שתשמש את העסק. יש לציין כי אופן ההחזר במסלול הלוואה זה נוח מאוד וניתן לפרוס את ההלוואה עד 60 תשלומים. בנוסף, בנק דיסקונט משתדל לבוא לקראת לקוחותיו גם בנושא הריבית ושערי המימון ולכן מציע במרבית המקרים ריבית אטרקטיבית ושערי מימון הוגנים ונוחים.
  • מסלול הלוואות לעסקים בינוניים / מתפתחים – מסלול זה מתאים לעסק פעיל אשר נמצא בתהליך צמיחה והתפתחות שצרכיו הפיננסיים צמחו והתפתחו גם כן. הבנק מבין כי צורכי האשראי של עסק מסוג זה דינמיים ומשתנים ולכן מעמיד ללקוחותיו העסקיים סוגי הלוואות שונים. במסלול הלוואה לעסק בינוני הדגש הוא על צרכי העסק וכל לקוח יבדק באופן אישי ותותאם בעבורו הלוואה מתאימה ונכונה לו ולתחומו.
  • מסלול הלוואות לעסקים גדולים – מסלול זה נועד למנף ולקדם עסקים גדולים עם הכנסות משמעותיות בעלות פוטנציאל כלכלי גם לבנק עצמו. ההתייחסות להלוואות מסוג זה היא נרחבת יותר ולכן הבנק מעמיד בפני לקוחותיו צוות נרחב של מנהלים ומומחים שמטרתם לשרת ולהביא את הלקוח לסיפוק מתנאי ההלוואה שהוא זקוק או מעונין בה.

קיימות גם הלוואות נוספות כגון הלוואות למימון סחר חוץ, ניכיון צ'קים, מתן אשראי ועוד.