בנק איגוד הינו בנק וותיק ומוכר במדינת ישראל, פועל ומשרת את לקוחותיו משנת 1951 ומציע שירותים שונים ומגוונים המותאמים לקהל לקוחות רחב. בבנק איגוד ישנם מסלולים הפועלים עם המגזר הפרטי ומסלולים המכוונים אל המגזר העסקים.

כיום קיימים בארץ 36 סניפים של בנק איגוד ובכל אחד מהם ניתן לקבל שירות מקיף ומדויק. מסלולי הלוואה לעסקים בבנק איגוד הינם מסלולים בטוחים ונפוצים אשר מציעים מגוון רחב של אפשרויות בפני הלקוח. ישנן הלוואות לעסקים קטנים, מסלולי אשראי לעסקים, הלוואות לפתיחת עסק בבנק איגוד ועוד.

המגזר העסקי בבנק איגוד זוכה לתשומת לב מיוחדת מתוך אג'נדה ואמונה שהבנק מעמיד בפניו והיא תמיכה וקידום לקוחות עסקיים ועצמאיים. בשל כך, בנק איגוד מציג שירותים ומכשירים מתקדמים, טכנולוגיה מפותחת וייעוץ אישי ללקוחותיו. בבנק איגוד מאמינים ביחס אישי, ליווי צמוד ומותאם אישית לכל לקוח ולקוחה – כאשר הדגש הוא על מתן הלוואות אטרקטיביות וייחודיות לקהל הלקוחות העסקי.

אשראי לעסקים – בבנק איגוד קיימת מחלקה פרטית שמכוונת למתן שירות לקהל לקוחות עסקי. מחלקה זו מתמחה במתן שירות ללקוחות אלו ומעמידה במרכזה את האפשרות לתת אשראי ועוד מגוון רחב של שירותים.

 

מסלולי הלוואות לעסקים בבנק איגוד:

מסלול הלוואות לרכב – מסלול זה מכונה גם "איגוד ליסינג" כאשר הבנק מודע לצרכי הלקוח העסקי ומציע בפניו את האפשרות לקבל הלוואה לרכישת רכב לעסק. הבנק מציע מקור מימון משתלם ונוח תוך כדי שיתוף פעולה עם חברת ליסינג קבועה המעניקה ללקוח חוויית רכישה נוחה. מסלול זה נחשב לפופולרי משום שהוא מאפשר ללקוח לפרוש את התשלומים / ההחזרים לפרק זמן של עד 60 חודשים. ההלוואה ניתנת ללא עיכובים וללא צורך בערבים. הריביות אינן מרקיעות שחקים וישנן אפשרויות בחירה בין ריבית קבועה, משתנה צמודה לפריים או ריבית צמודת מדד.

הלוואה לפתיחת עסק – בנק איגוד מציע ללקוחות העצמאיים הלוואה אטרקטיבית אשר מאפשרת ללקוח לפתוח עסק. מסלול זה מעמיד במרכז את צרכי הלקוח מתוך הבנה והיכרות עם עולם העצמאיים. הלוואה עסקית זו נעה מסכום של 30,000 שקלים ומעלה במטרה לעזור ולבצע את הצעד הראשון בעולם העסקי.

מסלול הלוואה מהירה הינו מסלול פתוח לכלל הלקוחות, במיוחד לקהל העסקי כאשר המטרה היא מתן הלוואה מהירה מהיום למחר ולא רק ללקוחות בנק איגוד. בבנק איגוד מעמידים בפני הלקוח את המימון הנדרש במהירות ובאופן מקצועי ומאפשרים לו לצאת חזרה אל העסקים בביטחון מלא.

בשונה מבנקים מתחרים אחרים, בבנק איגוד ישנו קשר ארוך שנים עם ענף היהלומים. בבנק איגוד ישנם לקוחות רבים המגיעים מתחום זה ולכן הבנק מציע תנאים ייחודים לקהל מענף היהלומים. בנק איגוד מציע מסלולי הלוואות, שירותי ייעוץ השקעות, מעקב אחר הכנסות ועוד. בבנק איגוד מאמינים בשיתוף פעולה עם הלקוח תוך כדי הכוונה ומתן ייעוץ פיננסי מדויק ואמין.