בנק אוצר החייל הוא אחד הבנקים המוכרים והאמינים בארץ, בנק זה הינו חלק מקבוצת הבינלאומי – הקבוצה הבנקאית הגדולה ביותר בישראל. בבנק אוצר החייל ישנה פעילות רחבה בתחומים הפיננסים והם פועלים ומכוונים לקהל לקוחות פרטי ועסקי בו זמנית. בנק אוצר החייל מעניק הלוואות שונות ובמסלולים מגוונים ללקוחות הפרטיים כמו במרבית הבנקים בארץ. עם זאת, מסלולי ההלוואות ללקוחות העסקיים הם אף מפותחים ואטרקטיביים יותר.

בבנק אוצר החייל מציעים מסלולי אשראי לעסקים והלוואות שונות ומגוונות, חבילות האשראי נועדו לתמוך לבסס את צמיחתם של עסקים קטנים ובינוניים ומקביל קיים גם אגף עסקי – פיננסי העובד מול הלקוחות העסקיים הגדולים.

 

מסלולי הלוואות לעסקים בבנק אוצר החייל:

הלוואות לעסקים קטנים מבנק אוצר החייל ניתנות בזכות הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הלוואות אלו ניתנות במספר מסלולים כאשר ההלוואה מותאמת ללקוח ולגודל העסק (ההכנסות וכדומה). ראשית, נבחנת המטרה של ההלוואה ולאחר מכן מומחי ההלוואות של בנק אוצר החייל מעבירים אשראי אל העסק, בדרך כלל לכל מטרה עסקית. הלוואה זו נועדה לקדם את העסקים הקטנים והבינוניים ולאפשר להם להמשיך ולהתפתח בעולם העסקים הישראלי ומחוץ לו.

בנק אוצר החייל מאפשר קבלת אשראי לתקופה של עד 5 שנים, הריביות אטרקטיביות והלקוחות מתמודדים באופן נוח עם תנאי ודרישות הבנק. בנוסף, בנק אוצר החייל מציע ללקוחותיו ליווי צמוד של החטיבה העסקית ומגוון רחב של הטבות נוספות.

הלוואה עסקית לרכישת רכב פרטי או מסחרי – מסלול הלוואה זה מיועד ללקוחות עסקיים אשר זקוקים לרכב חדש או רכב נוסף שישמש אותם מבחינה עסקית. בבנק אוצר החייל ישנו מסלול המכונה "אוצר לרכב/ משאית" והוא מתאים ללקוחות עם מחזור מכירות של 3 מיליון ש"ח בשנה ועם וותק של שלוש שנים לפחות. מסלול זה מציע הלוואה למטרת רכישת רכב מסחרי או פרטי ואף משאית בסכום של חצי מיליון ש"ח. המימון שהבנק מציע תלוי בצרכי הלקוח. הביטחונות שנדרשים לסלול זה אינם מורכבים, הבנק משעבד את הרכב או המשאית והתנאים הינם תנאים בסיסיים הדורשים הצגת דוחות עסקיים רווחים והון עצמי חיובי.

בכדי לקבל הלוואה לעסקים מבנק אוצר החייל יש להגיש בקשה לקבלת הלוואה לעסק, הבקשה אינה מסובכת וכוללת מילוי טופס וצירוף מסמכים רלוונטיים. בנק אוצר החייל פועל בשיתוף עם משרד הכלכלה ולכן ייתכן והלקוח יידרש להמציא מסמכים הנדרשים על ידי המשרד לכלכלה. הבקשה להלוואה תוגש אל נציג הבנק ולאחר פרק זמן קצר תתקבל תשובה אודות הבקשה. במקביל, קיימים גם מסלולים לקבלת הלוואה מיידית – מסלולים אלו מתאימים ללקוחות ספציפיים ותלויים בגובה המימון והאשראי הנחוץ.

כמו בכל סיטואציה בחיים, גם במקרה של צורך בהלוואה עסקית מומלץ להתייעץ ולוודא כי אכן תוכלו לעמוד בתנאים ובדרישות הבנק ולאחר מכן תוכלו להמשיך ולקדם את העסק על הצד החיובי ביותר.